Sme nový člen ICYE

ICYE logo

Od začiatku septembra sa KERIC stal súčasťou ICYE a sme na to pyšní :) ICYE je medzinárodná nezisková organizácia, ktorá podporuje výmeny mládeže, mobility mládeže, medzikultúrne vzdelávanie a medzinárodnu dobrovoľnícku službu vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Znamená to, že odteraz môžeme vysielať do sveta nielen cez projekt ERASMUS+, ale aj v rámci tejto siete. Sme jediný partner tejto organizácie na Slovensku.

Veľa ľudí chce cestovanie spojiť s prácou a so spoznávaním krajiny cez dobrovoľnícku činnosť. Jedna z možností je ísť na krátkodobé projekty STePs cez ICYE sieť. Takto je možné ísť do Kolumbie, Mozambiku, Mexika, Maroka, Nepálu, Brazílie, Argentíny... Na projektoch môžete učiť angličtinu, zachraňovať korytnačky, trénovať s deťmi rôzne druhy športov, pomáhať hendikepovaným ľuďom, seniorom... A je to možné robiť od jedného mesiaca do 12 mesiacov a už aj toto leto. Podrobnosti nájdete nahttp://www.icye.org/volunteerwithicye/steps

AKTUALITY

Informačné stretnutie o EDS

 

17.12. o 10:00

 

Každý, kto uvažujete o tom, že sa stanete dobrovoľníkom, príďte na stretnutie a získate podrobné informácie o EDS a aktuálnych projektoch všade vo svete. Teraz napr. o projektoch vo Fínsku, v Taliansku, v Nemecku, vo Švajčiarsku a mimo EÚ - Afrika, Brazília, Hodnuras, Kolumbia.

 

KERIC na facebooku

 

Podrobnosti o našich akciách nájdete aj na facebookovej KERIC stránke

ICYE logo original maleeurodeskkysuce-online